Bardzo duża grupa widzów narzeka na brak interesujących programów w telewizji. Z każdej strony zasypywani jesteśmy najróżniejszego rodzaju serialami, sitcomami czy programy rozrywkowymi. Wielu z nas brakuje ambitniejszych programów. Jeszcze kilkanaście lat temu z powodzeniem mogliśmy oglądać przedstawienia teatru telewizji czy bardzo pouczające teleturnieje takie jak „Miliard w rozumie” lub „Wielka gra”. Dzisiaj na nieszczęście te programy spadły z anteny. A co za tym idzie brak jest we współczesnej telewizji pouczających programów. Co łatwo zauważyć oprócz stacji tematycznych tylko nieliczne telewizje decydują się na emitowanie programów popularnonaukowych. Co ważne zwykle emisja tych audycji odbywa się w godzinach porannych. A co za tym idzie? Ma bardzo mała oglądalność, bowiem wszyscy zainteresowani nimi są w pracy albo w szkole. Śmiało można powiedzieć, że poszczególne stacje współczesnej telewizji w ogóle nie dbają o widza, zwłaszcza jeśli chodzi o nadawanie bloków przyrodniczych czy popularnonaukowych.

mftp.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGimnazjalna
Następny artykułDziecko w kryzysie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here