Odzież ma różnorodne ceny, ponieważ to zależy od jakości materiału, pochodzenia, a także rodzaju szycia. Wszystkie popularne materiały jak choćby bawełna są bardzo tanie i dlatego w sklepach uniwersalna bluzka kosztuje trzydzieści złotych. Jeśli ma dodatki lub też jest renomowanej firmy wtedy cena wzrasta kilkukrotnie. Warto kupować odzież która ma dobre opinie ponieważ jest szyta zazwyczaj przez profesjonalne krawcowe. Odzież można już kupić nie tylko w sklepach ale również w internecie, na aukcjach czy w sklepach internetowych. Coraz częściej są zamawiane na specjalne życzenie, ponieważ szczególnie chodzi o rozmiar. Osoby otyłe mając problemy z zakupami odzieżowymi szukają sklepów z rozmiarami XXL lub większymi lub właśnie szyją pod wymiar. Są to sukienki, bluzki, spódnice, a dla mężczyzn również buty czy garnitury. Najtańsze ubrania są używane i kwoty opiewają średnio na piętnaście złotych, natomiast najdroższe są u projektantów mody i wtedy kosztują nawet kilkanaście tysięcy złotych.

odciski.com.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here