Co kupić na komunię

Co kupić na komunię odwieczny problem gości. Zanim jednak pójdziemy do sklepu powinniśmy zrobić rozeznanie u osoby, którą będziemy obdarowywać. Co ma a czego potrzebuje, co lubi, jakie ma zainteresowania. To jest podstawą trafionego prezentu. Zapewne wciąż jest jeszcze duża grupa tych, którzy chętnie skorzystają z podpowiedzi. Jeżeli występujemy w roli rodziców chrzestnych, no to musimy się postarać. Rodzice zazwyczaj kupują rower, komputer, tablet, laptop, aparat fotograficzny, elektryczną deskorolkę, telefon. Są to już dużo droższe prezenty, gdyż nie wypada rodzicom chrzestnym kupić byle czego. Skupiłabym się na telefonie i tu już wypadałoby zapytać o zdanie rodziców, gdyż to na nich spadnie obowiązek doładowań lub płacenia abonamentu. Niestety jest to spory wydatek dla rodzica i powinniśmy, go o to zapytać jeszcze przed zakupem telefonu. Biżuteria złota, to też częsty prezent komunijny. Moim skromnym zdaniem, biblia jest dobrym pomysłem na prezent z uwagi na to, iż jest to święto ściśle powiązane z kościołem i wiarą ludzi w boga. Zapewne bardzo długo posłuży dziecku w dalszym życiu. Encyklopedia to też myślę, że dobry pomysł na prezent, gdyż dziecko komunijne dopiero wchodzi w etap korzystania z encyklopedii, a mając ją w domu chętniej będzie z niej korzystało w dalszej nauce. Konsola gier, dron i trampolina również może posłużyć jako prezent komunijny. No i najważniejsze pieniądze, ile dać dziecku nie ma reguły sumy, którą powinniśmy dać. Dlatego, też uważam, że przemyślany prezent będzie lepszy niż pieniądze, które potrafimy szybko wydać.

www.zwiazekidealny.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułco to jest apostrofa
Następny artykułMenopauza

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here