Drewniane domy wyróżniają się pięknem. Są na pewno bardzo atrakcyjne i godne uwagi, aczkolwiek niewielu z nas decyduje się na budowę takiego domu ze względu na obawy, chociażby związane z eksploatacją czy kwestiami ogrzewania. Kanadyjskie projekty budowlane coraz chętniej są wprowadzane w życie. Są to na pewno domy budowane nieco tańszym kosztem, które wcale nie muszą być gorszej jakości. Wydawać by się mogło, iż drewniany dom to opcja dla mieszkańców cieplejszych klimatów, gdzie zima nie jest na tyle dokuczliwa. Nic bardziej mylnego. Obecnie budowane są domy wykonane na przykład z balsy z uwzględnieniem wełny wyciszającej, dociepleniowej, która zachowuje doskonałe własności zapewniając optymalną dozę ciepła. Problemy związane z tym domem mogą dotyczyć późniejszych decyzji. Podobno znacznie trudniej sprzedaje się taki drewniany dom, szkieletowy ze względu na mentalność ludzką. Zwyczajnie mamy więcej zaufania do budynków murowanych, które są twardo osadzone na fundamentach, aniżeli drewniane domki, które mogą być tańsze w budowie.

bedandbath.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here