Wybór etui na telefon to dla nas każdego rzecz bardzo indywidualna, gdyż telefony dla nas to rzecz, którą musi mieć już prawie każdy. Na przestrzeganie naszej osoby tak samo telefon jak i etui wywiera duży wpływ. Telefon każdego z nas dla nas samych stanowi wśród innych wizerunek naszej osoby. Nie każde etui pełni akurat pozytywne rolę bo etui które nosi się na pasku nie jest przez wszystkich odbierane pozytywnie. Właściciele, którzy noszą telefony w etui z jakimiś wzorami albo z błyszczącą powłoką to też prezentują się nie za ciekawie. Etui wybierane jest też ze względu na swoje własne uznania i swój styl no bo przecież i kobieta wybierze dla siebie inne etui i mężczyzna wybierze inne. Kobiety wybierają etui w bardziej żywych kolorach a mężczyźni wybierają etui w kolorach ciemniejszych takich bardziej stonowanych no bo przecież jak mężczyźni będą wyglądać z etui w jaskrawych kolorach. Większość z nas jak kupuje etui sprawdza też jakość produktu ale zdecydowana większość, która faktycznie patrzy na jakość produktu to mężczyźni, no bo przecież jak oni wyglądali by przy znajomych z etui gorszej jakości.

skarbykaszub.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here