Farbowanie włosów rudych na blond

Blond kolor włosów jest marzeniem wielu pań. Uzyskanie odpowiedniego odcienia jest zależne od wielu czynników, między innymi od tego, jaki kolor włosów posiadamy. Najlepiej i najłatwiej maja panie o włosach jasnych, które chcą tylko skorygować odcień. Włosy rude, w zależności od intensywności też mogą nie mieć łatwo, natomiast najtrudniej mają kobiety o włosach brązowych i czarnych. Uzyskanie blondu jest bardzo długim procesem i wymaga cierpliwości, ponieważ włosy są rozjaśniane ton po tonie podczas kolejnych koloryzacji.

Jak uzyskać kolor blond na włosach rudych?

Wiele kobiet posiadających rude włosy nie jest zadowolona ze swojego koloru. W takim przypadku zaleca się dwa wyjścia. Pierwszym jest stosowanie szamponów albo do włosów blond, które rozjaśnią naturalny kolor, albo do włosów brązowych, które nadadzą rudemu kolorowi ciemniejszy odcień. W takiej sytuacji wszystko jest zależne od różnych czynników, takich jak naturalny odcień rudego,bo należy mieć świadomość, że jest ich naprawdę dużo. Niektóre są bardzo jasne i zbliżone do ciepłego blondu, inne natomiast bardziej pomarańczowe, jeszcze inne ciemne i wpadające w brąz. Stosowanie szamponów wzmacniających odcień może nie być tak skuteczne, jak byśmy tego pragnęły.

Farbowanie włosów rudych na blond

Farbowanie powinno wykonywane być przez profesjonalnego fryzjera, który uchroni nas przed żółtymi refleksami pojawiającymi się po farbowaniu. Poza tym uzyskanie blond koloru nie jest trudne, jeśli naturalny rudy kolor jest dość jasny. W tedy najczęściej wystarczy jedna lub dwie warstwy farby, aby uzyskać pożądany efekt. Jeśli włosy natomiast mają ognisty kolor, przefarbowanie ich na blond może być dość trudne i wymagać cierpliwości. Rozjaśnianie naturalnego koloru może potrwać nawet kilka miesięcy, ponieważ podczas każdego farbowania, nakładana farba jest jaśniejsza tylko o kilka tonów.

Pamiętaj, by wybrać fryzjera, który zna się na rzeczy. Jeśli nie wiesz, jaki salon fryzjerski ma najlepszą ofertę, zajrzyj na strony internetowe oraz rankingi, z których do wiesz się, gdzie zabieg farbowania włosów rudych na blond przebiegnie pomyślnie.

www.takeitizzy.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here