Kredyt przez infolinię

Czy możliwe jest skorzystanie z kredytu bez wizyty w banku? Jeżeli dysponujemy autoryzowanym podpisem elektronicznym – owszem. Kredyt przez infolinię można uzyskać po telefonicznym kontakcie z pracownikiem banku i wspólnym wypełnieniu wniosku. Rola petenta ogranicza się do udzielania prawdziwych odpowiedzi na pytania zadawane przez osobę po drugiej stronie słuchawki. W zależności od oceny sytuacji i zdolności kredytowej, procedura może być krótsza lub dłuższa – nie ma zasady. W przypadku banków, te czynności są konieczne i nieuniknione. Ostatnim etapem jest udostępnienie podpisu elektronicznego. Bez niego niestety bank nie będzie mógł zatwierdzić pełnego wniosku. Czy warto korzystać z ofert telefonicznych kredytów? Jeżeli są to oferty banków, które są nam znane, lub jesteśmy ich klientami, a same warunki są korzystne – jak najbardziej można zaciągnąć taki kredyt. Nie należy jednak podejmować ich pod wpływem potrzeby lub promocji. Zawsze warto poprosić o przesłanie oferty na email celem zapoznania się z warunkami.

edukacjainformacyjna.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułStarania o kredyt
Następny artykułProporcjonalny zwrot

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here