Najlepsza maskara

Pełnia makijażu oka nie będzie możliwa bez użycia tuszu do rzęs. Ładnie podkreślone i wywinięte rzęsy wzbogacą każdy makijaż, nadadzą mu charakteru oraz doskonałego wyglądu. Aby uzyskać taki efekt, maskara musi być odpowiednio dobrana. Istnieje wiele rodzajów firm, które oferują ten produkt, jednak różnią się one nie tylko ceną, ale również wieloma innymi cechami.

Czego oczekujemy od najlepszego tuszu do rzęs?

Zacznijmy od tego, że aby maskara spełniała swoje zadanie, musi mieć odpowiednią konsystencję. Jeśli tusz jest suchy, znaczy to, że najwyższa pora wybrać się na zakupy i sprezentować sobie nową maskarę. Powinno się to powtarzać najdalej co 3 – 4 miesiące. Najlepszy tusz do rzęs powinien spełniać pewne oczekiwania. Używając go, zależy nam na wydłużeniu i pogrubieniu rzęs. Chcemy, by były one jednocześnie podkręcone, ale też nie sklejone. Najlepiej, aby efekt był trwały, a aplikacja łatwa – niestety niektóre szczoteczki skonstruowane są w taki sposób, że ciężko jest dotrzeć do kącików oczu i nałożyć tusz na najmniejsze i najdrobniejsze rzęsy. Ważną cecha jest również to, czy ma również właściwości pielęgnujące rzęsy i oczywiście czy nie podrażnia oczu.

Od czego zależy doskonały efekt?

Wydłużenie rzęs uzyskamy przy pomocy odpowiedniej szczoteczki oraz konsystencji, która najlepiej pokrywa wszystkie rzęsy, kiedy jest płynna. Wtedy efekt jest bardziej wyrazisty. Jeśli nasze rzęsy są wystarczająco długie, jednak rzadkie, należy zastosować rzęst z drobinkami kaszmiru, które zwiększają objętość rzęs i sprawiają, że spojrzenie jest bardziej wyraziste. Jeśli nasze rzęsy mają w zwyczaju sklejać się podczas tuszowania, warto wybrać maskarę z odpowiednią szczoteczką, która będzie miała grzebyki i kolce rozdzielające rzęsy. Tusze na podkręcenie rzęs stworzone są ze specjalnej formuły, która po wyschnięciu kurczy rzęsy i powoduje ich naturalne wygięcie.

Ranking najlepszych maskar

Według opinii klientek i makijażystów, najlepsze tusze do rzęs oferuje marka Dior. Drugie miejsce zajmuje Chanel z serią Chanel Le Volume. Często polecaną firmą jest również MAC i maskara z serii In Extreme Dimension 3D Black Lash. Godnym polecenia jest również Max Factor False Lash Effect.

40. Niebieska farba do włosów

Noszenie niebieskich włosów to bardzo odważna decyzja, jednak wiele kobiet po prostu fantastycznie w nich wygląda. Kolor ten zdecydowanie wyróżnia się w tłumie, a odcienie kobaltowe, chabrowe, błękitne i baby blue są dość często wybierane. Dla osób nieco mniej odważnych proponowane są białe blondy, które mają niebieski odcień.

Rodzaje niebieskich farb do włosów i ich trwałość

Kiedy decydujemy się na tak nienaturalny kolor, możemy pójść bardziej ostrożną ścieżką i wybrać farby półtrwałe, których efekt jest w zasadzie chwilowy, ponieważ znika już po kilku myciach. Farby półtrwałe produkowane są przez wiele firm, a do najczęściej wybieranych należą Splat, Special Effects, Starganzer, La Riche Directions, Manic Panic. Warto zapoznać się z dokładną opinią i oferta tych firm, ponieważ gwarantują różny czas utrzymania efektu. Niektóre należy odświeżać już po kilku myciach, niektóre natomiast utzymują się 2 – tygodnie, inne natomiast, tak jak Elumen, może pozostać na włosach nawet do 1,5 miesiąca.
Jeśli zależy nam na intensywności koloru, najlepiej sprawdzą się tonery. Jest jednak kilka ważnych informacji, które należy poznać, nim zdecydujemy się na jego użycie. Tonery nie są bardzo trwałe, jednak istnieją duże szanse, że nie wypłuczą się z włosów do końca. Jakiś delikatny odcień na długo może na nich pozostać. Najlepiej współpracują z włosami blond, zwłaszcza, kiedy są one po rozjaśnianiu. Wymywanie się koloru przyspiesza bardzo wiele czynników, takich jak wysokie temperatury, silne detergenty, słona lub chlorowana woda. Największy wybór odcieni oferuje marka La Riche Directions i są to Atlantic Blue, Lagoon Blue, Midnight Blue, Neon Blue, Turquoise czy Special Effects obejmujący Blue Haired Freak, Blue Mayhem, Blue Velvet, Electric Blue oraz Fish Bowl.

Pamiętajmy, że doskonały efekt można uzyskać, powtarzając zabieg odpowiednio często i stosując farby do włosów o najwyższej jakości. Niebieski kolor włosów należy do bardzo odważnych i zwracających uwagę przechodniów, dlatego włosy powinny być doskonale pokryte. W tym celu najlepiej udać się do profesjonalnego salonu fryzjerskiego, który zadba zarówno o to, by uzyskać odpowiedni odcień, jak i oto, by uniknąć przebarwień.

www.latawcedmuchawce.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here