Naucz się sam

Wiele najznamienitszych artystów liczyło się z tym, że samemu nic się nie nauczą, a jednak próbowali i wyszło im to na dobre. Jak wiadomo mamy wiele muzyków, malarzy, tancerzy czy też muzyków którzy osiągnęli duży poziom w swojej ukochanej dziedzinie od nikogo się nie uczą zaszli naprawdę bardzo daleko i osiągnęli prawdziwy sukces którego my możemy tylko pozazdrościć. Dlatego nie warto się poddawać po jednej nie udanej ozdobie wykonanej przez nas ręcznie, warto uczyć się samemu. Nie chodzi tylko o ćwiczenie ile wlezie, chociaż to też jest bardzo ważne bo rozwija w nas instynkty myślenia oraz kreatywności no i na pewno czegoś się uczymy, ale również chodzi o poradniki które możemy kupić czy też obejrzeć prawie wszędzie. Przecież w stwierdzeniu „naucz się sam” nie chodzi o to, żeby nie brać z kogoś przykładu, ale żeby pracować nad czymś samemu, żeby ćwiczyć z własnych chęci a nie czekać na to żeby ktoś inny nas do czegoś zachęcił, chodzi o to żeby samemu chcieć zacząć i spróbować i czerpać porady z różnych stron, od różnych ludzi, czy też z różnych książek żeby potem być naprawdę szczęśliwym i żeby być w dobrym w tworzeniu biżuterii artystycznej i żeby potem ją sprzedawać i odnosić w tym sukces- jeśli oczywiście tego chcemy.

morini.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here