Jeśli ktoś jest zatrudniony na podstawie umowy o pracę to często narzeka, że jego finanse nie są na najwyższym poziomie. Dużo ludzi martwi się, że po prostu mało zarabiają. Niektórzy też są źli, że ich szef nie respektuje ich praw i dokłada im kolejne nadgodziny. W związku z tym sporo osób decyduje się na własny biznes. Mają oni nadzieję, że prowadzenie firmy da im stabilność i niezależność. Niektórym rzeczywiście się to udaje. Ekonomia im sprzyja, a ich działalności są bardzo dobrze oceniane przez klientów. Warto jednak dodać, że nie każdemu się to udaje. Trzeba podkreślić, że zatem praca na etacie na pewno nie jest taka zła. W końcu może i finanse nie są na najwyższym poziomie, ale też nie trzeba martwić się o zdobywanie nowych klientów. To w gestii szefa leży też reklamowanie produktu i danej usługi. To też nie są takie łatwe czynności, jak się może wydawać na pierwszy rzut oka. Warto mieć to na uwadze. Poza tym pracując na etacie ma się określone zarobki. Prowadząc własny biznes jest z tym różnie. W końcu raz człowiek zarobi więcej, a potem niestety mniej.

humanuniversity.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here