Usuwanie Facebooka

W obecnych czasach coraz większą wagę przywiązujemy do wyglądu naszych stołów. I słusznie, bowiem obok tego co jemy, niezwykle ważne jest też otoczenie, w których to robimy. Składają się na nie nie tylko tak oczywiste elementy jak krzesła i stół, ale też drobiazgi, które odpowiednio zaaranżowane pomogą nam wyczarować uroczystą atmosferę w naszej kuchni czy jadalni. Jednym z takich elementów z pewnością może być serwetka. Zastanawiasz się, jak złożyć serwetkę, by była prawdziwą ozdobą stołu, a nie tylko kolorowym kawałkiem papieru? Możliwości jest wiele a magazyny i portale wnętrzarskie pękają w szwach od inspiracji. Zanim zdecydujemy się na któryś z pomysłów, musimy kupić pasujące serwetki. Przy monochromatycznym, stonowanym obrusie czy bieżniku dobrym pomysłem będą wyraziste, kolorowe serwetki. Jeśli natomiast nasz stół przykryty jest obrusem czy bieżnikiem we wzory (np. w paski, kratkę czy kwiaty), lepiej zdecydować się na serwetki jednobarwne, oczywiście z kolorze dopasowanym do wspomnianego materiału. Gdy już podejmiemy decyzję o wzorze i kolorze, możemy przejść do następnego etapu, a więc odpowiedzi na pytanie jak złożyć serwetkę, żeby wyglądała elegancko. Opcji mamy bardzo wiele, od całkiem prostych, po stosunkowo skomplikowane. Do niezbyt trudnych zaliczyć można między innymi swoiste kieszonki, idealna do włożenia w nie sztućców. Nieco bardziej skomplikowane wzory to między innymi gwiazdka, serduszko czy choinka. Natomiast osoby zastanawiające się jak złożyć serwetkę w małe dzieło sztuki, mogą pokusić się o stworzenie chociażby łabędzia, zajączka, różny tulipana, kwiatu lotosu czy nawet… miniaturowej, eleganckiej koszuli. Opcji jest wiele, a w internecie bez problemu znajdziemy nie tylko instrukcje w formie rysunków, ale też filmików, które krok po kroku poinstruują nas, co zrobić. Przy odrobinie cierpliwości i wytrwałości każdy z nas może nauczyć się jak złożyć serwetkę tak, by była prawdziwą ozdobą naszego stołu. A własnoręcznie wykonana dekoracja stołu z pewnością wzbudzi zachwyt naszych gości!

www.genotype.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here