Rajeckie Cieplice są jednym z najchętniej odwiedzanych kąpielisk, jakimi może się pochwalić Słowacja. Doskonale rozwinięta infrastruktura, piękna okolica oraz niewielka odległość od granic Polski to czynniki, dzięki którym polskie wycieczki zaglądają tu bardzo chętnie. Jakie atrakcje czekają tu na gości? Jakimi atrakcjami Rajeckie Cieplice podbiły serca polskich turystów?
Leżące na terenie Słowacji środkowej uzdrowisko być może nie wyróżnia się rozmiarami, jest jednak jednym z najpiękniej położonych kąpielisk w tej części Europy. Otoczone Górami Strażowskimi kąpielisko to miejsce niezwykłe. Kilka źródeł termalnych sprawia, że kuracjusze oraz miłośnicy kąpieli w ciepłej wodzie mogą tu znaleźć dla siebie doskonałe warunki. Wielką sławę zdobyły to kąpieliska Laura oraz Afrodyta. To drugie znane jest z takich atrakcji, jak Wodny Świat oraz liczne sauny. Łaźnie fińskie oraz wodne masaże to kolejne atrakcje, które czekają tu na miłośników wypoczynku w wodzie.
Dla wielu Polaków Słowacja to niezwykle atrakcyjny cel wycieczki. Takie kąpieliska, jak Rajeckie Cieplice, cieszą się szczególnym uznaniem w ich oczach. Dziwić to nie powinno. W takich ośrodkach czekają przecież i wspaniałe baseny, i liczne atrakcje w okolicy. Słowacja to kraj, w którym każdy znajdzie dla siebie idealną propozycję spędzenia wolnego czasu. Efekt? Rosnące zainteresowanie polskich turystów tym krajem oraz coraz ciekawsze oferty biur podróży, dla których wycieczki do słowackich kąpielisk stały się szansą na przyciągnięcie nowych klientów.

willagreenhouse.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here