Chcesz kupić lub wynająć mieszkanie, a nie wiesz jakie wybrać. Do wyboru mieszkanie w stary bloku lub nowym, co wybrać? Większość dysponująca gotówką odpowiednią na zakup lub wynajem mieszkania dzisiaj wybrałaby mieszkanie w nowym budownictwie. Takie mieszkanie jak wiadomo ma bardzo dużo zalet, a jako wadę można uznać to, że koszty zakupu oraz wynajmu będą wyższe co oczywiście ma związek ze standardem i wygodami takiego mieszkania. Na nowo powstały osiedlach mieszkania są przestronne, nowocześnie zorganizowane pod względem przestrzennym, otwarte przestrzenie, które teraz są bardzo modne i pożądane. Mieszkanie jest nowe, a więc nie zniszczone, nie wymaga remontu i można urządzić je po swojemu, nie trzeba dostosowywać się do istniejących warunków co dotyczy starych osiedli. Kolejną i to ważną zaletą jest miejsce na relaks, na nowych osiedlach do dyspozycji mieszkańców są wspaniałe tereny zielone dookoła bloków z placami zabaw czy siłowniami na powietrzu co jest dużym atutem. Balkony lub tarasy przy poszczególnych mieszkaniach są większych rozmiarów i nowoczesne co daje wiele możliwości, aby je urządzić, czego nie można powiedzieć o malutkich balkonach w starym budownictwie z zazwyczaj betonową zasłoną. Dla zmotoryzowanych także korzystniejsze jest nowe budownictwo pod względem parkingów, które są ogrodzone i dostępne tylko dla mieszkańców, każdy ma wyznaczone swoje miejsce i nie musi się o nie bić jak na starych osiedlach. Ilość zalet nowego budownictwa przeważa na jego korzyść i myślę, że każdy kto miałby wybór, wybrał by nowoczesne mieszkanie w bardzo korzystnej lokalizacji i pełnej wygód i udogodnień, chociaż na pewno wiąże się to z wyższą ceną.

skandynawskieinspiracje.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here