Symetryczny Internet – najszybszy w Polsce

Potrzebujesz naprawdę szybkiego łącza? Takiego, które nie będzie się wieszać, takiego, które pozwoli ci na błyskawiczne ściąganie plików i buforowanie filmów? Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby takie znaleźć! Wypróbuj najszybszy Internet w Polsce od INEA.

Symetryczny Internet – szybkość i stabilność

Przy wybieraniu dostawcy Internetu warto zwróć uwagę nie tylko na takie aspekty jak oferowana przez niego prędkość połączenia. Ważne jest także to, czy Internet jest asymetryczny, czy symetryczny. W tym pierwszym wypadku prędkość pobierania danych jest znacznie większa niż prędkość ich wysyłania. Wydaje się, że ma to dużo sensu – w końcu o wiele więcej pobieramy, niż wysyłamy.

Okazuje się jednak, że dysproporcja w przepustowości łącza może być problemem. W ostatnich latach Internet stał się bardziej interaktywny. Już nie tylko biernie czytamy publikowane w nim treści lub przeglądamy multimedia. Teraz możemy aktywnie uczestniczyć we współtworzeniu owych treści. Coraz więcej w Internecie publikujemy – np. zdjęć czy filmów. Do tego prędkość wysyłania jest istotna przy połączeniach „na żywo”, kiedy uczestniczymy np. w wideokonferencji.

Jakość dzięki światłowodowi

Nową jakość w połączeniach internetowych wprowadził światłowód. Cząstka światła porusza się dużo szybciej niż impuls elektryczny czy fala radiowa. Dzięki temu prędkość połączenia może być dużo szybsza. Najszybszy Internet w Polsce to właśnie Internet światłowodowy.

Światłowód ma jeszcze więcej zalet. Jest niezwykle skuteczny. Nie zacina się, nie wiesza, ping jest bardzo niski, zatem mogą z niego korzystać najbardziej zapaleni gracze. Powinny się na niego zdecydować także osoby, których praca jest uzależniona od połączenia internetowego. Dlaczego? Jest stały i pewny. Wahania w prędkości przesyłania danych praktycznie się nie zdarzają, przede wszystkim dlatego, że jest on zupełnie odporny na zmiany warunków atmosferycznych. Ani deszcz, ani wichura, ani śnieżyca nie spowodują, że nagle przestanie działać lub stanie się mniej wydajny.

Najszybszy Internet w Polsce

Światłowodowy Internet symetryczny potrafi być bardzo szybki. Początki światłowodu w Polsce to były oferty o prędkości 600 Mb/s. Obecnie INEA w standardowej ofercie ma aż 1 Gb/s. Co więcej, z końcem poprzedniego roku w ofercie tego dostawcy pojawił się naprawdę fenomenalnym Internet – 10 Gb/s. Jest to najszybszy Internet w Polsce.

Najszybszy Internet w Polsce pozwala na swobodne korzystanie z sieci wielotorowo. Możesz robić kilka rzeczy naraz i nie odczujesz żadnego spowolnienia. To także dobra opcja do biur i dla osób pracujących w sieci. Najszybszy Internet w Polsce to zupełnie nowa jakość korzystania z sieci.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here