Czy na wakacje zawsze pakujecie ze sobą niezbędną apteczkę? Czy macie jakieś leki na wszelki wypadek, gdyby cokolwiek Wam się przydarzyło? Trzeba przyznać, że niewiele osób myśli o zapakowaniu takiej rzeczy do walizki. Najczęściej o takiej apteczce myślą osoby, które w poprzednich latach na wakacjach przeżyły jakąś przykrą sytuację lub są ściśle związane z medycyną i leczeniem. Wakacyjny niezbędnik: podręczna apteczka to obowiązkowa rzecz, tym bardziej, jeżeli są z Wami dziećmi. Leki na gorączkę oraz leki przeciwbólowe, woda utleniona, gaza, plaster, małe nożyczki – to małe rzeczy, które na pewno nie zajmą Wam dużo miejsca w walizce, czy też plecaku, a mogą zdziałać ogromne cuda. Warto mieć je naprawdę pod ręką, dlatego pamiętajcie o takiej apteczce przed każdym wyjazdem. Nerwica lękowa – jak rozpoznać objawy nerwicy lękowej? Sami na pierwszy rzut oka możecie ich nie rozpoznać. Ale jeżeli powtarzają się u Was nudności oraz wymioty, cierpicie na silne bóle podbrzusza, migreny, uciążliwe kołatanie serca, drżenie rąk, nóg, nagłe ataki zimna, gorąca. Do tego macie również problemy z potencją, to koniecznie musicie udać się do lekarza psychologa, który sprawdzi, czy nie macie problemów z nerwicą lękową, która może mieć najróżniejsze przyczyny. Masz wysoki puls? Czujecie szybsze bicie serca? Może być to efektem stanu nerwowego, jak również nerwicy, którą może musicie zdiagnozować. Szybszy puls spowodowany jest również dużym wysiłkiem fizycznym, który być może całkiem niedawno nastąpił.

rajnet.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here