Co musisz wiedzieć o hurtowni gastronomicznej Gastro Masters

Działalność firmy rozpoczęliśmy od organizacji przetargów publicznych. Sukcesy odnoszone na tym tle skłoniły nas do rozszerzenia oferty, co spowodowało utworzenie sklepu internetowego goga-gastro.pl. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło poznać tajniki rynku gastronomicznego i zróżnicowanych potrzeb oraz oczekiwań klientów. Po latach pracy i wysiłku wiemy, co jest najlepsze i czego potrzebuje nasz kontrahent. Nasza hurtownia gastronomiczna pozyskuje sprzęt oraz akcesoria od cenionych producentów w Polsce. Nie zwracamy uwagi na markę dystrybutorów tylko na jakość oferowanych produktów, przez co nasza oferta zawiera wysublimowane artykuły od sprawdzonych dostawców, które spełniają wszystkie niezbędne normy. Poza polskimi producentami, nawiązujemy współpracę także z zagranicznymi markami. Główną bazę stanowią firmy z basenu Morza Śródziemnego. Systematycznie poszerzamy ofertę o nowości, dzięki czemu nasz asortyment wzbogacany jest nowymi artykułami i nigdy nie traci na atrakcyjności. Wysoka jakość wcale nie oznacza niebotycznych kosztów, choć dbamy o równomierny stosunek jakości do ceny. Regularnie przeprowadzamy akcje promocyjne oraz rabatowe. Nasza hurtownia gastronomiczna uwzględnia również możliwość negocjacji wysokości cen. Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest wyposażenie lokali gastronomicznych takich jak: restauracje, kawiarnie czy sklepy, dlatego oferujemy szeroki asortyment podzielony na przejrzyste kategorie tematyczne: chemia i płyny, obróbka termiczna, warniki i zaparzacze, akcesoria kuchenne, ekspresy do kawy, pakowarki próżniowe, zmywalnia, bita śmietana, meble cateringowe, higiena i UV, narzędzia barmańskie, termosy, meble ze stali nierdzewnej, chłodnictwo, obróbka mechaniczna, wata i popcorn oraz pozostałe produkty. Nasza hurtownia gastronomiczna oprócz sprzedaży wymienionych artykułów i sprzętów, zajmuje się również ich naprawą. Ponadto prowadzimy kompleksowe doradztwo w zakresie oferowanych produktów, udzielając niezbędnych informacji. Na specjalne życzenia dopasowujemy specyfikę urządzenia do konkretnych wymagań i oczekiwań klienta, wprowadzając właściwe usprawnienia technologiczne. Wyposażyliśmy wiele instytucji publicznych i prywatnych. Do naszych klientów należą: przedszkola, szkoły podstawowe, średnie, jak i uczelnie wyższe oraz placówki opieki zdrowotnej. Ponadto hotele, restauracje, stacje paliw, sklepy spożywcze, supermarkety czy piekarnie i cukiernie. Partnerom handlowym oferujemy korzystne warunki finansowe obejmujące m.in. spłatę w ratach lub leasing. Zapoznaj się z pełną ofertą na www.goga-gastro.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here