Objawy tego, że facetowi się podobamy są bardzo różne. Bywa tak, że facet sam nie wie, co ma ze sobą zrobić. To od razu można zobaczyć w jego zachowaniu. Jeśli za wszelką cenę chce z nami być sam na sam to znaczy, że mu się podobamy. To też jest czas na reakcje to znaczy, że jeśli nam się ten chłopak podoba to możemy dać mu to do zrozumienia. Jeśli nie to można się szybko wycofać żeby nie było później niezręcznych sytuacji.

Jeśli chłopak dąży do tego żeby z nami rozmawiać i to nawet wtedy, kiedy za bardzo nie ma, o czym to oznaka, że mu się podobamy. Jeśli chce nas dotykać ogólnie dąży do bliskości to również można odczytać to, jako chęć poznania nas nieco bliżej. Bardzo często faceci wysyłają sygnały, ale dziewczyny nie za bardzo wiedzą, co dalej mają zrobić. Czasami tylko spojrzenia będą oznaką, że mu się podobamy, ale on nie odważy się nic więcej zrobić. Czy chcemy czekać na jego pierwszy krok czy lepiej będzie nie ryzykować? Może przecież mu przejść i zacznie interesować się inną dziewczyną.

Trzeba wziąć pod uwagę to, że nieśmiałych facetów jest znacznie więcej niż tych, którzy pochodzą i mówią, że im się podobamy. Dziewczyny i kobiety bardzo często o tym zapominają. Wychodzą z założenia, że jeśli on się nie zdecyduje na pierwszy krok to trudno tak musi być. Szkoda by było gdyby jakiś fajny chłopak przestał się nami interesować. Możemy takiej decyzji bardzo żałować, a przecież nie tego chcemy. Skoro on jest nami zainteresowany, a my nim to trzeba trochę sobie nawzajem pomóc.

Jak jeszcze można poznać, że mu się podobamy?

Wielu chłopaków, jeśli nie wie jak ma zacząć rozmowy to zaczyna robić różne złośliwości. To jest ich sposób na zwrócenie swojej uwagi. Niestety bardzo często z tym przesadzają i niestety, ale efektu pozytywnego to tym nie uzyskają. Dziewczyna może się tak mocno zdenerwować, że nie będzie chciała z nim rozmawiać. Nie ma znaczenia czy on się jej podoba czy nie. To będzie definitywny koniec tematu, a przecież nie chce nikt takiego obrotu sprawy?

Zdarza się też tak, że on w jej obecności stara się wzbudzić zazdrość. Można to zauważy po flircie z koleżankami i różnych złośliwościach. Często się tak dzieje, ale wiele dziewczyn nie potrafi rozróżnić, o co konkretnie im chodzi. Lepsze są jasne znaki, bo wtedy każda ze stron wie, o co chodzi i nie ma tutaj żadnych niedomówień. Sygnałów będzie wysyłanych przez chłopaka bardzo dużo, ale najczęściej zaczyna się od spojrzeń. Chłopak będzie się patrzył na nas bez względu na to czy my patrzymy czy nie patrzymy.

[Głosów:76    Średnia:2.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here