Oc i auto casco

Jeśli decydujemy się na zakup samochodu, dobrze jest się także przy okazji dowiedzieć, jaką ofertę aktualnie, przygotowały towarzystwa ubezpieczeniowe. Każdy posiadacz pojazdu mechanicznego, jest bowiem zobligowany do tego aby wykupić ubezpieczenie oc. Ubezpieczenie tego typu, dotyczy odpowiedzialności cywilnej i jest obowiązkowe dla wszystkich posiadaczy samochodu. Jest udzielane, w przypadku, gdy osoba ubezpieczona spowoduje jakieś zdarzenie drogowe np. stłuczkę itp. Innym ubezpieczeniem, które można, lecz nie trzeba wykupić jest auto casco. Tego rodzaju polisa, obejmuje swoim zakresem, takie zdarzenia jak kradzież, czy też stłuczka spowodowana przez innego uczestnika ruchu drogowego. Mimo, że tylko ubezpieczenie oc, jest obowiązkowe, to trzeba przyznać, że ludzie chętnie korzystają także z auto casco. Wybierając konkretne towarzystwo z którego usług skorzystamy, warto zwrócić uwagę na szczegóły oferty. Ubezpieczenie oc jak i auto casco, można zakupić u różnorakich towarzystw ubezpieczeniowych, jednak wybór tego najlepszego z pewnością będzie wyjątkowo trudny.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here