Czy można się dopuścić do odpuszczenia jednego, lub dwóch posiłków w diecie? Jedynym skutecznym sposobem na budowanie masy jak i redukcje jest odpowiednie dostarczanie puli kalorycznej podczas dnia naszemu organizmowi, podczas całego dnia. Musimy pamiętać o tym, że całkowite pominięcie posiłku podczas redukcji jak i budowania masy jest bardzo złym rozwiązaniem. Jeżeli jest to okres budowania Masy mięśniowej to jeszcze OK. – i jest to całkowicie zrozumiałe, lecz podczas redukcji nie jest to niestety zbyt dobre rozwiązanie ponieważ nie dostarczamy wtedy organizmowi zbyt dużej ilości kalorii. Jeżeli nie mamy jak zjeść posiłku o danej godzinie warto przygotować sobię jakiegoś szejka lub odżywkę białkowo węglowodanowego – typowego gainera, którego możemy wypić w chwilę jak zwyczajną kawę. Impreza a budowanie masy mięśniowej, bądź redukcja? Jeśli imprezy masz raz na jakiś czas, możesz potraktować to jako Duzy cheatmeal co napędzi tylko Twój metabolizm i nic specjalnego się nie zdarzy, lecz jeśli masz imprezy codzinnie będzie miało to bardzo zły wpływ na Twój metabolizm, jak i będziesz nabierał tkanki tłuszczowej w okresie masy jak i w okresie redukcyjnym. Jeśli Nawet wypada taki dzień, ze przypada nam cheatmeal to pozostałe posiłki dnia spożywaj już normalnie J. Jakie podsumowanie tego artykułu? Ważne jest utrzymywanie puli kalorycznej na stałym poziomie, rotacje dietą powinny być powolne,i nie powinny być zbyt duże, jeżeli nie mamy czasu zjeść, wypij szejka, odżywki typu gainer są bardzo często używane – i co najważniejsze, są całkiem dobre w smaku.

www.naszauroda.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here