Na czym polega zabieg peelingu kawitacyjnego?

Peeling kawitacyjny to sposób na delikatne i skuteczne oczyszczenie twarzy. Kawitacja polega na wytwarzaniu mikro pęcherzyków wypełnionych rozrzedzonym gazem, które ulegają rozpadowi pod wpływem wibracji. Celem takiego zabiegu jest likwidacja martwych komórek naskórka, pobudzenie krążenia krwi, co prowadzi do stymulacji naturalnej odnowy komórek. Cera po takim zabiegu jest lepiej dotleniona, odświeżona i wygładzona. A do tego zabieg jest przyjemny i działa relaksująco.

Gradówka u dziecka czyli co robić by pomóc maluszkowi

Gradówka to guzek niewielkich rozmiarów, który pojawia się w okolicach powieki i jest przede wszystkim źródłem dyskomfortu. Zdarza się, choć rzadko, że ulega samowyleczeniu. Częściej jednak należny podjąć właściwą kurację, zwalczającą tę nieprzyjemną dolegliwość, chociażby robiąc ciepłe i suche okłady. Można też zastosować masaż, wykonując go w kierunku brzegu powieki. W przypadku braku oczekiwanych efektów, warto skonsultować się w tej sprawie z okulistą.

Sposób na rwę kulszową? Regularne ćwiczenia!

Rwa kulszowa to silny ból dolnej części pleców aż do nogi. Pojawia się wtedy, gdy nerw kulszowy zostaje ściśnięty bądź podrażniony przez kręgi. Dolegliwość mogą złagodzić odpowiednie ćwiczenia, wzmacniające plecy i kręgosłup. Wskazana jest przy tym wizyta u fizjoterapeuty, który postawi diagnozę i dobierze odpowiedni zestaw ćwiczeń. Niewłaściwie dobrane i wykonywane ćwiczenia mogą doprowadzić do nasilenia dolegliwości.

poznancitycenter.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAlergie oraz inne sprawy
Następny artykułPopularne choroby

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here