Wydatki związane z użytkowaniem auta

W dzisiejszych czasach, każdy stara się aby zaraz po ukończeniu osiemnastu lat, zdać egzamin na prawo jazdy a następnie kupić swój upragniony, pierwszy samochodów. Jednak, wydatki związane z egzaminem, zakupem auta, to dopiero początek, kosztów jakie musi ponieść każdy właściciel automobilu. Ważnym wydatkiem jest ubezpieczenie oc, czyli dotyczące odpowiedzialności cywilnej. Polisa oc, to nie jedyny rodzaj ubezpieczenia jakie oferują towarzystwa ubezpieczeniowe, jednak ubezpieczenie oc, w przeciwieństwie do auto casco, ma charakter obowiązkowy i każdy posiadacz samochodu jest zobowiązany do jego wykupienia. Fakt, że tylko polisa dotycząca odpowiedzialności cywilnej ma charakter obligatoryjny, nie sprawia jednak, że z polisy auto casco, kierowcy nie korzystają. Wręcz przeciwnie, tego typu ubezpieczenie również cieszy się bardzo dużą popularnością. Auto casco, chroni wszak samochód na wypadek takich zdarzeń jak kradzież, czy też drogowe stłuczki, spowodowane przez pozostałych uczestników. Ubezpieczenie oc, oraz auto casco, nie należą do szczególnie drogich, zatem, warto postarać się o obie polisy.

www.exposs.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here