Zdrowie mężczyzn: jak zadbać o jądra i prostatę?
Każdy mężczyzna powinien zwrócić uwagę na zdrowotność swoich miejsc intymnych, każdy niepokojący sygnał, który został zauważony warto zdiagnozować u urologa. Samoistne badanie jąder może pomóc w wykryciu groźnych lub mniej groźnych dolegliwości. Powinno się zwrócić uwagę na guzki lub powiększenie się miejsc intymnych a także niepokojący ból w tych okolicach. Okresowe badania mogą pozwolić na szybką reakcję gdyby w naszym organizmie zaczynał się rozwijać nowotwór.
Choroby przenoszone przez koty to tzw. choroby odzwierzęce, są to choroby pasożytnicze lub zakaźne do zarażenia najczęściej dochodzi po przez nie odpowiednią higienę po kontakcie z odchodami zwierzęcymi lub po prostu przy bezpośrednim kontakcie z zarażonym zwierzęciem.
Do chorób takich zaliczamy m.in. toksoplazmę, która jest bardzo groźna dla kobiet w ciąży, ale jest też szereg innych chorób przenoszonych przez koty, np. świerzb, chlamydia, toksokaroza, itd. Warto pamiętać o podstawowej higienie gdyż zmniejsza to ryzyko zarażenia.
Kiedy pali i piecze w przełyku – sposób na zgagę
Pierwszym sposobem na zgagę są środki farmakologiczne, np. tabletki do ssania, ale istnieją również naturalne środki, które mogą pomóc w tej doraźnej dolegliwości, są to np. herbatki lub napary zawierające koper włoski, imbir czy też cynamon. Gdy nie mamy pod ręką z żadnych powyższych produktów, można też sięgnąć po szklankę mleka czy też bez cukrową gumę do żucia. Warto zminimalizować z naszej diety produkty, które przyczyniają się do powstawania zgagi.

gadzinowski.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here