Każdy z nas miałby pomysł na własną firmę. Obecnie bardzo popularne są biznesy, zajmujące się prowadzeniem fundacji społecznej. Jest to powiązanie własnej pracy i pomocy dla innych. Niestety w wielu przypadkach otwarci firmy jako fundacji, która ma pomagać osobom potrzebującym, często jest związana z chęcią wyzysku. Jednak współczesne ustalenia prawne coraz rzadziej dają szansę istnienia na rynku takim firmom. Nie można jednak od razu podchodzić do takich firm sceptycznie. W wielu przypadkach dzięki takim biznesom wiele osób może żyć. Jest to związane z ogromnym zaangażowaniem wszystkich pracowników, którzy życie ludzkie cenią ponad wszystko. Założenie fundacji społecznej jest bardzo dobrym pomysłem na biznes. Możliwość istnienia takiej firmy jest często związana z ryzykiem i wyborem. Niełatwe jest podejmowanie decyzji kto może żyć, a kto nie – a niestety takie fundacje często stają przed takim dylematem, ze względu na ograniczone finanse przeznaczone od darczyńców. Tym samym należy zadać sobie pytanie: czy nasza psychika i wytrwałość pozwolą nam na odpowiednie kierowanie taką firmą.

fondital.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here