Dużo osób narzeka na mieszkanie w blokach. Może i jest tam nowoczesne budownictwo, ale te osoby nawet nie zwracają na to szczególnej uwagi. Martwi ich to, że okolice osiedli są takie ponure i szare. Na pewno taka architektura krajobrazu nie jest optymalna. Każdy się z tych chyba zgodzi. Trzeba też dodać, że tego typu nieruchomości mają mniej chętnych do zakupu. W końcu ludzie nabywając dom czy mieszkanie biorą pod uwagę wiele różnych czynników. W związku z tym może ich interesować na przykład to czy dana nieruchomość jest zlokalizowana niedaleko parku, do którego można byłoby chodzić na spacery, lub po prostu pobiegać. Otaczającą architekturę można jednak spokojnie zmienić. W końcu jeśli ktoś ma na tyle dużo pieniędzy, to może sobie pozwolić na zmianę miejsca zamieszkania. Wtedy ma szansę wybrać taki blok, który najbardziej mu będzie pod tym względem odpowiadał. Jeśli ktoś nie ma pieniędzy, to sprawa wygląda trochę gorzej. Można jednak na zebraniach mieszkańców postulować o wprowadzenie ciekawszych obiektów wokół osiedla.

arsmateria.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here