Media to coś co nigdy nie zgaśnie coś co może być cały czas. Ukazują sprawy, o których byśmy nawet nie wiedzieli. Możemy zobaczyć ze ludzie maja mieszane uczucia dotyczące mediów . Są to jednak rzeczy bez których nie można było wiedzieć co dzieje się na świecie i pośród innych ludzi , wszystko co robią ludzie jest udokumentowane właśnie w nich . Jak zachowuje się państwo jego obywatele i cała reszta społeczeństwa. Polityka państwa jest opisana z każdej strony . Wszystkie błędy i uchybienia polityków tez . To że wydaja pieniądze z podatków obywateli na swoje prywatne wyjazdy i wakacje. Afery korupcyjne . Obywatel ma prawo wiedzieć co dzieje się w państwie i jakie sprawy dotykają innych mieszkańców polski i zagranicy . Chwila moment i ważna sprawa pojawia się w mediach . Wszyscy o niej wiedzą bo wszyscy maja telewizje , internet ,radio . Sprawy o których byśmy nawet nie wiedzieli , wiemy o nich iż pozwala nam na to własnie dostęp do telewizji internetu czy radia które każdy słucha , czy w samochodzie , czy w pracy czy nawet robiąc coś . Chwile które wstrząsają światem też są doskonale przedstawione przez wiadomości telewizyjne czy portale internetowe które posiadają w swoim asortymencie najważniejsze informacje.
Media to udogodnienie dla każdego , iż wszystko co w nich zawarte dostarcza nam świeżych informacji . Informacji często nie korzystnych ale o których powinniśmy wiedzieć i nikt nie powinien ich przed nami zatajać. Media to coś co powinieneś śledzić na bieżąco bo naprawdę są korzystne dla każdego z NAS.

4core.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here