Nie uwierzycie, ale naszą urodę i sylwetkę można poprawić już w pięć dni. Pomoże nam w tym dieta amerykańska – dieta hollywoodzka – na czym polega?
Polecana szczególnie osobom mającym problemy z metabolizmem oraz posiadającym problematyczną skórę. Idealna dla niecierpliwych pracoholików, gdyż przygotowanie jej zabiera mało czasu. W menu obligatoryjnie powinny znaleźć się: otręby oraz pieczywo pełnoziarniste, drożdże, chude mięso, ryby i nabiał, kiełki oraz cebula. Zakazane produkty to: cukier i jego pochodne, sól, przetwory z dużą zawartością tłuszczu, tłuszcze zwierzęce, tłuste mięso, wędliny, mleko i przetwory mleczne. Spożywamy małe posiłki pięć razy dziennie o określonych godzinach. Pijemy dużo niegazowanej wody mineralnej (minimum 2 l), herbatę zieloną, czerwoną i herbaty ziołowe, a przed snem napój z łyżeczki drożdży.
Kolejny sekret to – soda oczyszczona – sposób na piękną skórę twarzy i najtańszy kosmetyk.
Używamy jej do zrobienia maseczek nakładanych na twarz przed snem. W połączeniu z sokiem z cytryny i wodą eliminuje przebarwienia oraz zwalcza trądzik. Jędrność, wybielanie i rozjaśnienie skóry uzyskamy jak połączymy z nią miód i wodę. Dla cery suchej użyjemy połączenia z olejkiem kokosowym lub mlekiem. Do odmłodzenia skóry użyjemy maseczki, do której dodamy jajka kurzego, a silne oczyszczenie uzyskamy przez dodanie do niej żelu aloesowego, który również doskonale działa na poparzenia.
Pozostał jeszcze sport, a najlepiej karta multisport – jak ją zdobyć?
Najlepszym rozwiązaniem jest uzyskanie jej od swojego pracodawcy, jeśli firma posiada takowy benefit. Jej koszt będzie wtedy niewielki w porównaniu gdybyśmy chcieli zakupić ją prywatnie.

yooki.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here