Środek na porost włosów

Nie każda kobieta może pochwalić się gęstymi włosami, brakiem problemów z wypadaniem włosów. Różne są tego powody: czasami genetyczne, czasami związane ze złą pielęgnacją, dietą, stresem itp. Czasami nasze włosy bardzo powoli rosną, a nowe włosy nie pojawiają się zbyt szybko. Problem może być też bardziej rozległy, czyli początki łysienia – jest to problem zarówno mężczyzn jak i kobiet. Oczywiście wiadomy jest fakt, że włosy wypadają nam każdego dnia – normą jest 50-100 włosów. Jeżeli pewnego dnia zauważysz, że tych włosów tracisz więcej, robią się przerzedzenia lub nawet zakola – działaj – im szybciej tym lepiej. Rozwiązaniem problemu może być dobry środek na porost włosów. Oczywiście nie każdy preparat pomoże. Zapewne jeśli podejdziemy do rozwiązywania problemu pierwszy raz, będziemy musiały uzbroić się w cierpliwość. Pierwszym środkiem na porost włosów, który powinniśmy zmienić jest nasz szampon. W przypadku problemów z porostem włosów, nie możemy używać uniwersalnego szamponu, ale właśnie dostosowanego specjalnie do tego problemu. W końcu szamponu używamy co drugi dzień, dlatego od tego zdecydowanie powinniśmy zacząć. Następna w kolejności będzie odżywka na porost włosów. Tę używamy nieco rzadziej, ale mimo wszystko jeżeli do tej pory używaliśmy uniwersalnej – czas na zmianę. Jednak nie zawsze odżywka wystarczy. Warto pomyśleć o innym środku na porost włosów czyli o ampułkach. Wciera je się we włosy i pozostawia na jakiś czas. Działa ona wzmacniająco, odżywia strukturę włosa i poprawia krążenie wokół niego, co pobudzi go do szybszego wzrostu. Warto pomyśleć o bardziej domowych sposobach na porost włosów. Jednym z olejków, które warto wziąć pod uwagę to olejek rycynowy. Kosztuje parę złotych, nie potrzeba go dużo zużywać za jednym razem, bo jest bardzo gęsty, a potrafi zdziałać cuda. Ten środek na porost włosów można kupić w każdej aptece. Maseczka z drożdży, oliwy z oliwek i żółtek też jest warta uwagi. Oba sposoby należy wetrzeć we włosy, nałożyć folię i ręcznik.

www.mitomamka.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKlej do rzęs
Następny artykułHenna do włosów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here