Chciał narzekamy tak bardzo na telewizyjne bloki reklamowe, to jednak są takie grupy reklam, które w pewnym sensie lubimy. Z jednej strony są to filmy reklamowe, w których występują sympatyczne postacie, które albo nas śmieszą albo wywołują inne pozytywne odczucia. Kolejna grupa spotów reklamowych te wszystkie te, na których widok już wiemy i czujemy, że zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Są reklamy, które w wielu wywołują bardzo negatywne odczucia, chociaż sam spot jest bardzo przyjemny i sympatyczny – to wszystkie reklamy przypominające o zbliżających się Walentynach. Najmniej lubiane są filmy reklamowe stworzone przez partie polityczne w okresie przedwyborczym, co jest jak najbardziej zrozumiałe, zwłaszcza gdy mamy świadomość, że te spoty reklamowe zostały wyprodukowane właśnie za pieniądze podatników. Są reklamy, które ze względu na ochronę zdrowia Polaków powinny nie być wcale emitowane, jak na przykład reklamy alkoholi, które winny były zostać potraktowane przed laty dokładnie tak samo jak reklamy papierosów, czyli być całkowicie zakazane.

e-komers.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here