Tradycyjne wiejskie wesele

Tradycyjne wiejskie wesele ma swoje zarówno plusy jak i minusy. Jeśli jest organizowane przez rodzinę, a nie przez firmę cateringową są zwykle bardzo zajmujące i najważniejsze osoby, to znaczy państwo młodzi i ich najbliższa rodziną są najbardziej zajęci podczas przyjęcie i w dniach poprzedzających przy przygotowaniach, w związku z czym są zmęczeni i sama zabaw i przyjęcie nie sprawiają już tyle radości. Jeśli natomiast wesele jest organizowane przez firmę cateringową i do tego w stylu wiejskim, wówczas wszyscy mogą się dobrze bawić nie martwiąc się przynajmniej w dniu wesela czy wszystko pójdzie tak jak powinno. Wesele w stylu wiejskim ma atmosferę bardziej luźną, jednak nie każdej parze młodej to odpowiada, niektórzy preferują by ich wesele było bardziej ekskluzywne, gdyż wychodzą z założenia, iż zwykłą imprezę można zorganizować na inną okazję w klubie, zaś wesele powinno się wyróżniać i odbiegać od innych imprez swoim stylem i zabawą. Wesele wiejskie ma swój urok, szczególnie z wiejskim, tradycyjnym polskim jedzeniem oraz wszelkimi zabawami, które bardzo często potrafią rozkręcić imprezę.

www.republikadzieci.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here