Ładnym jest w życiu łatwiej – niestety, choć jest to smutne, jednocześnie – prawdziwe aż do bólu. Okazuje się, że uroda bardzo pomaga – zwłaszcza w karierze. A co to konkretnie znaczy? Przede wszystkim – atrakcyjne kobiety i przystojni mężczyźni odbierani są jako bardziej kompetentni, lepsi od swoich konkurentów. Jest to rzecz jasna dość mocno krzywdzące stwierdzenie, ale niestety sprawdza się w życiu. Najlepszym dowodem na potwierdzenie tych słów są polscy (choć oczywiście nie tylko) aktorzy i celebryci – zdecydowanie gro z nich to osoby bardzo atrakcyjne, wręcz nieprzeciętnej urody. Reżyserzy wolą zatrudniać w swoich produkcjach osoby atrakcyjne, których uroda przyciągnie do kin masę odbiorców (nie ma lepszej reklamy dla filmu niż piękna aktorka czy przystojny aktor obsadzeni w roli głównej – niejedna kobieta i niejedna mężczyzna z przyjemnością popatrzą na piękne twarze na ekranie (jak pokazuje praktyka – bardzo często ładni aktorzy ratują uroda nawet kiepską fabułę filmu). Czyli jednak uroda pomaga w życiu.

mamandi.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here