Zanim rozpoczniesz poszukiwania mieszkania

Zanim w ogóle zaczniesz szukać mieszkania swoich marzeń, najpierw zobacz jaką ilością gotówki dokładnie się posługujesz. Dopiero na tej podstawie będziesz mógł ocenić czy stać się na zakup, czy potrzebujesz kredytu. Jest to o tyle ważne by wcześniej zgromadzić środki, bowiem deweloperzy sprzedający nowe mieszkania, chcą wstępnej wpłaty. Lepiej pierwszą wpłatę na mieszkanie zgromadzić z własnych środków. Jeśli oszacujemy swoje możliwości finansowe łatwiej nam będzie rozpocząć poszukiwania. Z pewnością większość kupujących jako podstawowe kryterium wyszukiwań wybiera cenę, im niższa tym lepiej. Jeśli nasze poszukiwania dotyczą dużego miasta takiego jak Warszawa, to lepiej będzie ograniczyć się tylko do jednej dzielnicy. Pamiętajmy oczywiście, że nowych budynków, czy mieszkań w takich lokalizacjach jak śródmieście miasta jest nie wiele. Nasze poszukiwania musimy poszerzyć o bardziej oddalone dzielnice, na których znajduje się najwięcej mieszkań nowych, w nowoczesnym budownictwie, czyli najczęściej mowa o obrzeżach miasta.

scandihome.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here