Ile zyskasz wybierając tani prąd do domu u innego sprzedawcy?

0
1560

Pralka, zmywarka i lodówka, komputery, laptopy i telefony, wszystkie te urządzenia łączy jedno – prąd. Życia współczesnego człowieka nie da się wyobrazić bez energii elektrycznej i zapotrzebowanie na prąd rośnie  nadzwyczajnym tempie. Obecnie, oprócz oświetlenia i zasilania urządzeń codziennego użytku, nawet nowoczesne samochody są zasilane prądem i coraz bardziej popularnym staje się ekologiczne ogrzewanie elektryczne zamiast węglowego. Nie ma co jednak się dziwić, że jednym z największych rachunków, niezależnie od miejsca zamieszkania czy ilości domowników, jest comiesięczny wydatek na energię elektryczną.

Czy może duży wydatek być mniejszy? Jak zaoszczędzić na energii elektrycznej? Gdzie znaleźć tani prąd? Są to pytania, które nawiedzają każdego po otrzymaniu kolejnego rachunku, a większość odpowiedzi i rozwiązań są związane z ograniczeniami. “Chcesz płacić mniej, to zmniejsz rozchód”, ale trudno to nazwać komfortowym rozwiązaniem. Co w takim razie robić i jak można mieć niskie rachunki za energię elektryczną nie ograniczając się?

Sprzedawcy energii elektrycznej, a tani prąd

Dla obniżenia kosztów utrzymania Twojego domu czy mieszkania, warto się zastanowić nad zmianą sprzedawcy prądu, który zagwarantuje stałe niskie rachunki za energię elektryczną. Na terenie Polski aktualnie jest kilkudziesiąt sprzedawców energii elektrycznej. Po wprowadzeniu ustawy, która pozwala na wybór sprzedawcy zamiast z góry narzuconego, teraz sprzedawcy starają się dopasować ofertę indywidualnie dla każdego swojego klienta i nie musisz więcej się godzić na kosmiczne stawki monopolisty. Wysoka konkurencja w danej branży pozytywnie wpływa na ceny.

Porównując aktualne oferty przedstawione przez różnych sprzedawców energii elektrycznej w naszym kraju, widać, że zmiana sprzedawcy prądu może znacznie zmniejszyć Twoje rachunki za prąd. Jeśli brać za przykład typowe współczesne gospodarstwo domowe, gdzie na rachunek za prąd składa się zużycie energii przez oświetlenie, lodówkę, pralkę, telewizor, przynajmniej jeden komputer i ładowanie kilku telefonów, zmiana na sprzedawcę, który oferuje tani prąd, może spowodować obniżenie rachunków nawet do czterdziestu procent. Co z kolei przekłada się w setki zaoszczędzonych złotych, które można wydać na coś bardziej przyjemnego niż rachunek za prąd. Przykładowo, na wymarzoną wycieczkę czy zakup, który tak długo odkładasz na później.

Niskie rachunki za energię elektryczną w Twoim domu

Tania energia elektryczna od sprzedawcy prądu jest idealnym rozwiązaniem na znaczne obniżenie rachunków, warto jednak pamiętać, że najlepszy sprzedawca, to ten sprzedawca kto łączy dwie zalety: tania energia elektryczna i wysoka jakość obsługi klienta. Najlepszy sprzedawca nie tylko oferuje niskie ceny, a pomaga w wyborze najlepszej, z możliwych oferty, a także w załatwieniu wszystkich formalności związanych z zmianą i wspiera każdego klienta w trakcie trwania współpracy.

Zapoznaj się z ofertami sprzedawców i wybierz najlepszą już dziś, a jutro otrzymuj niskie rachunki za prąd, które będą cieszyć Twoje konto bankowe.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here