Co to jest twoo

Zaproszenie na portal twoo można z łatwością znaleźć w swojej skrzynce mailowej. Wiele starszych osób zastanawia się co to jest twoo.
W dużym skrócie twoo jest portalem randkowym. Można na nim poznać różnych ludzi, znaleźć nowe znajomości i nawiązać przyjaźnie.
Oczywiście zakładając konto na tego typu portalu należy zachować dużą ostrożność. Nie należy umieszczać na nim poufnych danych, takich jak numer telefonu komórkowego, numer konta bądź adres miejsca zamieszkania.
Na tego typu portalu często spotkać można oszustów i złodziei, którzy szukają naiwnych osób. Pod żadnym pozorem nie należy przesyłać osobom poznanym na portalu intymnych, prywatnych zdjęć, gdyż mogą one zostać źle wykorzystane.
Najczęściej ofiarami oszustów internetowych są osoby w podeszłym wieku, które są samotne i szukają nowych znajomości lub życiowych partnerów.
Z osobami poznanymi na portalu pod żadnym pozorem nie można umawiać się w zacisznych, rzadko uczęszczanych miejscach.
Na pierwsze spotkanie najlepszym miejscem jest kawiarnia w centrum miasta, pizzeria lub restauracja w centrum handlowym.
Ważne, aby wybierać miejsca całkowicie bezpieczne.
Aby skorzystać z niektórych funkcji portalu czasem trzeba wnieść dodatkową opłatę w wysokości kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu złotych.
Korzystanie z podstawowych usług jest bezpłatne. Na portalu można również grać w gry z innymi uczestnikami.
Po wpisaniu swojej lokalizacji na portalu wyświetlone zostaną profile osób w podobnym wieku z pobliskich miejscowości.

normalsi.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here