Depilacja laserowa - w domu czy w salonie?

W ostatnich latach na rynek weszły urządzenia, które pozwalają na depilację laserową w warunkach domowych. Producenci gwarantują, że są one w stu procentach bezpieczne i mają bardzo wysoką skuteczność, jeśli chodzi o usuwanie niechcianego owłosienia. Na co lepiej się zdecydować – zabieg domowy czy w profesjonalnym salonie kosmetycznym?

Czy cena obu zabiegów się różni?

Depilacja laserowa cena – zabieg w salonie: zabieg ten nie należy do najtańszych. Seria zabiegów na same nogi to ponad dwa tysiące złotych. By wydepilować trwale całe ciało, z pewnością trzeba sporo wydać.

Depilacja laserowa cena – w warunkach domowych: urządzenie do depilacji laserowej w warunkach domowych zwykle kosztuje ok. 1500 zł. Jest to kwota stosunkowo niska do tej, którą pozostawimy w salonie kosmetycznym.

W tym zestawieniu zdecydowanie lepiej prezentuje się depilacja domowa. Nie bez powodu jednak ceny w salonach są tak wysokie, determinuje je wysoka skuteczność.

W salonie czy samemu – gdzie lepiej wykonać zabieg?

Decydując się na epilację laserową w salonie, mamy pewność, że oddajemy się w ręce osoby doświadczonej, która gwarantuje nam oczekiwany efekt. Depilacja w warunkach domowych jest bezpieczna, jednak wymaga więcej cierpliwości i systematyczności. Efekt jest zdecydowanie mniejszy i przychodzi bardziej stopniowo.

Czy depilacja laserowa boli?

Laser stosowany w warunkach domowych jest słabszy niż ten, którego używa kosmetyczka. Prawidłowo przeprowadzone zabiegi, zarówno w domu, jak i salonie kosmetycznym, nie powinny powodować dużego bólu. Zwykle jest to dyskomfort, porównywany do lekkiego nakłucia skóry cienką igłą. Zdarza się, że osoba jest na tyle odporna na ból, iż nie czuje nawet dyskomfortu. Ponadto, nowoczesne urządzenia są wyposażone w końcówki chłodzące, jeszcze bardziej minimalizujące ryzyko ewentualnego bólu.

Depilacja laserowa Katowice – gdzie się udać?

Zwykle szukając salonu kosmetycznego skupiamy się wyłącznie na swoim mieście. Wpisując w wyszukiwarkę „depilacja laserowa Katowice”, możemy znaleźć dziesiątki polecanych miejsc. Mieszkając w większym mieście mamy zdecydowanie ułatwione zadanie, gdyż dostęp do dobrych salonów kosmetycznych jest naprawdę duży. W samych Katowicach można znaleźć co najmniej dziesięć specjalistów od zabiegu depilacji laserowej. Mieszkając w małych miasteczkach, nie warto decydować się na pierwszy lepszy salon i najbezpieczniej będzie na zabieg udać się do naprawdę polecanej osoby.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here