Dla kogo depilacja laserowa bikini?

Jak pozbyć się włosków z okolic bikini? Ze względu na szczególnie wrażliwą skórę w tych partiach ciała najlepiej stawiać na delikatne metody, nie stwarzające ryzyka podrażnienia. Skuteczny i długotrwały efekt zapewni depilacja laserowa bikini. Jak wygląda i kto może z niej skorzystać?

Jak przebiega depilacja laserowa bikini?

Depilacja laserowa to coraz chętniej stosowana alternatywa dla bolesnych, wymagających częstego stosowania metod: golarki, depilatora czy wosku. Laser świetnie radzi sobie z usuwaniem włosków z całego ciała, nadaje się do stosowania w miejscach wrażliwych, jak okolice bikini.Jak wygląda depilacja laserowa? Osoba wykonująca zabieg nakierowuje wiązkę światła dopasowaną intensywnością do wymagań ludzkiej skóry. Światło wypala mieszki włosowe, dzięki czemu włoski zostają skutecznie usunięte i przez długi czas nie odrastają. Zabieg jest bezbolesny, dodatkowo dzisiejsze lasery mają funkcję chłodzącą, przez co skóra nie nagrzewa się i nie jest bolesna.

Laserowe usuwanie włosków z bikini – zalety metody

Dlaczego warto zdecydować się na depilację laserową? Ta metoda ma wiele atutów. Przede wszystkim jest mało inwazyjna, bezbolesna i skuteczna. W przeciwieństwie do maszynki czy wosku depilacja laserowa nie podrażnia skóry i nie stwarza ryzyka wysypki czy zaczerwienienia. To metoda idealna dla okolic wrażliwych, takich jak bikini. Co więcej, efekt jest bardzo trwały. Depilacji nie trzeba powtarzać co kilka dni, bo skóra pozostaje gładka i pozbawiona włosków na wiele miesięcy. Efekt utrzymuje się nawet do roku. Plusem depilacji laserowej bikini jest też bezbolesność. Laser wypala włoski, nie wywołując podrażnienia, kobieta nie jest narażona na ból również podczas odrastania włosków.

Kto może skorzystać z depilacji laserowej bikini?

Depilacja laserowa bikini przypadnie do gustu kobietom, które chcą cieszyć się gładką skórą przez wiele miesięcy. Zabieg wystarczy powtórzyć raz w roku, dzięki czemu ta metoda jest bardzo wygodna i długotrwała. Jej atutem jest też bezbolesność.Mimo wielu zalet istnieją pewnie ograniczenia w stosowaniu laserowego usuwania włosków z okolic bikini. Z depilacji laserowej nie powinny korzystać osoby, które zmagają się z poważnymi dolegliwościami skórnymi, jak łuszczyca, bielactwo czy opryszczka. Ta metoda nie jest wskazana również w przypadku kobiet ciężarnych lub karmiących piersią. Trzeba pamiętać, że po zabiegu laserem należy ograniczyć opalanie oraz stosować wskazane przez kosmetyczkę, delikatne kosmetyki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here