dlaczego facet się nie odzywa

Nie wiesz, dlaczego facet się nie odzywa, nie odpowiada na twoje wiadomości. Jest zajęty?

Trzyma cię na dystans?

Na pewno znasz to uczucie. Wysłałaś wiadomość do chłopaka, którego naprawdę lubisz. Teraz po prostu czekasz na odpowiedź. Niestety twój telefon milczy.

Czy już widział twoją wiadomość? Nie ma czasu odpowiedzieć? Czy on po prostu nie jest tobą zainteresowany? Poniżej znajdziesz kilka najczęstszych powodów, dlaczego on się nie odzywa.

Jego telefon się ładuje.
Jeśli podłączył telefon do ładowarki podczas robienia czegokolwiek innego, nie należy oczekiwać natychmiastowej odpowiedzi. Możliwe, że gniazdko znajduje się daleko od jego sofy i po prostu nie słyszał, że dostał wiadomość.

Śpi.
Jeśli wysłałaś wiadomość wieczorem, kiedy on zazwyczaj już zasypia po długim i ciężkim dla niego dniu, najprawdopodobniej nie zobaczy twojej wiadomości, no, chyba że jest lunatykiem uzależnionym od telefonu.

Jest pod prysznicem.
Jednym z uzasadnionych powodów, dla których nie odpowiada na twoją wiadomość, jest to, że bierze prysznic albo kąpiel. Wtedy naprawdę nie może pilnować swojego telefonu i czekać tylko na wiadomość lub telefon od ciebie.

Rozważa swoją odpowiedź.
Na pewno bardzo dobrze to znasz. Otrzymałaś wiadomość od kogoś, kogo masz na oku. Dlatego chcesz wysłać idealną odpowiedź, aby mógł się uśmiechnąć. Być może ma to samo i uważnie zastanawia się, co napisać do ciebie.

Był rozproszony.
Przeczytał twoją wiadomość, już miał na nią odpowiedzieć, ale nagle coś go rozproszyło. Teraz o wszystkim zapomniał, ale na pewno sobie przypomni, gdy tylko o tobie pomyśli.

Robi coś ważnego.
Nawet jeśli jesteś na liście priorytetów, wciąż jest kilka rzeczy, które są nad tobą. Może siedzi na ważnym spotkaniu, na rodzinnym obiedzie, a może w ciemności kina, więc cierpliwości.

facet

Rozładował mu się telefon.
To może się zdarzyć nawet najlepszym. Wyjechał bez swojej ładowarki i nagle nie ma już zasilania telefonu. Nie pozostaje nic innego, jak czekać, aż naładuje swój telefon.

Nie jest zainteresowany.
Z pewnością jest również opcja, że po prostu nie jest szczególnie zainteresowany twoją osobą. Jeśli serce podpowiada ci, że to jest wyjaśnienie jego milczenia, może coś w tym jest. Nie potrzebujesz rad od swoich przyjaciółek, żeby to sobie uświadomić.

Potrzebujesz tylko swojej kobiecej intuicji, aby powiedzieć sobie to, co już dobrze, ale nie chcesz powiedzieć sobie w oczy: on po prostu nie jest tobą zainteresowany. Jeśli jednak tak się w nim zadurzyłaś, że musisz mieć pewność, że go nie kręcisz, tutaj znajdziesz kilka sygnałów, które pomogą ci rozwiązać tę zagadkę.

Jest dla ciebie zbyt zajęty.
Mężczyzna jest prostym stworzeniem. Jeśli on jest tobą poważnie zainteresowany, to zrobi wszystko, żeby znaleźć dla ciebie czas. Nawet jeśli jest rozchwytywanym biznesmenem czy znaną osobą, ma czas, aby się z tobą zobaczyć i odpowiedzieć na twoje telefony i wiadomości tekstowe. Jeśli on ma codziennie coraz gorsze usprawiedliwienie dla faktu, że nie możesz go zobaczyć lub od kilku dni nie dostajesz od niego żadnej wiadomości, to na pewno czas o nim zapomnieć.

Ignoruje twoje propozycje
Poinformuj go o koncercie, na który chcesz się udać, lub filmie, na który chcesz się wybrać do kina, a następnie dodaj, że niestety nie możesz znaleźć kogoś, kto cię zabierze. Jeśli nie skorzysta z okazji i nie zaproponuje, że pójdzie z tobą, nie ma za wiele do zrobienia. On po prostu nie jest tobą zainteresowany.

Odrzuca twoje zaproszenia
Zaproś go, jeśli robisz imprezę dla przyjaciół lub jeśli jesteś zaproszony na przyjęcie. Jeśli woli zostać w domu i pograć na konsoli lub obejrzeć film, lub nie odpowiada na twoje zaproszenie, nie jest wart więcej czasu.

facet się nie odzywa

Może wątpi w twoje intencje
Należy przesłać mu wyraźny sygnał. Po powiedzeniu czegoś śmiesznego mówisz w naturalny sposób „jesteś taki zabawny, jak ja cię lubię”. Teraz wie, że go lubisz i że lubisz jego towarzystwo — więcej informacji nie jest koniecznych, aby wiedział, że jesteś zainteresowana.

I pamiętaj, że nie ma powodu brać osobiście odrzucenia. To nie jest nic złego — po prostu nie jesteście odpowiednią parą. Z pewnością gdzieś czeka na ciebie chłopak, który będzie jeszcze lepszy od tego, który teraz okazał się nieosiągalny. Daj sobie czas, spotkasz kogoś wyjątkowego, z kim stworzysz idealną parę. Pamiętaj też, że nie ma potrzeby kusić mężczyzn w pubach, kiedy już na wstępie widzisz, że nie okazują zainteresowania. Miej do siebie szacunek, spotkasz kogoś, kto jest wart twojej uwagi i kto z chęcią będzie spędzał czas na rozmowach z tobą.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here