Farbowanie włosów dwukolorowe

Farbowanie włosów dwukolorowe ma bardzo dużo odmian. To dość nowy trend, na który decyduje się coraz więcej kobiet. Jest dużo wersji takiej koloryzacji – od subtelnej i delikatnej, po mocniejsze przejścia kolorów, aż po ostre przejścia kolorów w zupełnie innych odcieniach, duże, widoczne kontrasty. Najlepiej wygląda on na włosach długich – wtedy kontrast jest bardziej widoczny. Jeden z pomysłów na taką koloryzację to delikatne przejście z koloru ciemnego na jasny – dodawanie jaśniejszych pasm mniej więcej od połowy głowy, ale nie tak, żeby zmienić kolor całych pasm, ale aby były wymieszane z drugim kolorem. Włosy nabierają wtedy blasku, są ożywione i mniej monotonne. Przechodzenie jednego koloru w drugi jest praktycznie niewidoczne. Inna wersja ombre to ostrzejsze przechodzenie z koloru jednego w drugi. Wtedy praktycznie każde pasmo od połowy głowy jest rozjaśnione, widać już linię zmiany koloru. Taka fryzura jest nieco bardziej wyrazista i ciepła. Sprawia też, że nasza cera jest bardziej rozświetlona. Bardzo ciekawą wersją farbowania włosów dwukolorowego jest podział pionowy między dwoma kolorami. Inny mamy po lewej, a inny po prawej. Widoczna jest ostra linia przechodzenia koloru na środku głowy. Jest to odważniejsza wersja takiej koloryzacji, ale bardzo efektowna. Farbowanie włosów dwukolorowe może też przebiegać w taki sposób, że drugiego koloru nie widać. Ciekawym trendem jest ukrycie drugiego koloru pod włosami. Tylko pod wpływem wiatru, ciekawego uczesania i odkrycia ręką kolor będzie widoczny. Jest on najczęściej chowany z tyłu głowy. Jest to również bardzo ciekawa koloryzacja i bardzo efektowna, a jednocześnie schowana. Farbowanie włosów dwukolorowe ma bardzo wiele wersji. Wszystko zależy od tego jak duży kontrast chcemy osiągnąć. Jeśli wolimy delikatne – ombre w wersji subtelnej i ostrej będą dobrym pomysłem. Jeśli jednak wolimy zaszaleć stwórzmy duży kontrast dwoma różnymi odcieniami po lewej i po prawej stronie. Lepiej zrobić to u fryzjera niż w domowych warunkach. On też pomoże nam dobrać kolory i sposób koloryzacji.

www.babiniec-cafe.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here