Gry dla dzieci coraz bardziej popularne

Jak powszechnie wiadomo, gry dla dzieci powinny nie tylko bawić, ale także, a może przede wszystkim rozwijać umysłowo i psychologicznie. Jeśli zapytać rodziców o funkcje, jakie, ich zdaniem, powinny spełniać gry dla dzieci, to niemal na pewno usłyszymy, że powinny właśnie bawić a jednocześnie rozwijać. Niestety, z tą świadomością co do zadania, jakie powinny spełniać szeroko rozumiane gry dla dzieci, nie zawsze idzie w parze wiedza na temat gier. Z własnego doświadczenia wiem, iż bardzo często jest tak, że rodzic, który chce nabyć jakąś pożyteczną grę dla swojego dziecka, nie jest w stanie dokonać dobrego wyboru, i ostatecznie kupuje coś, co, jak się potem okazuje, nie spełnia jego wymagań.Pozostaje mieć nadzieję, że ta sytuacja prędzej czy później zmieni się, na przykład tak, jak zmieniła się na Zachodzie, gdzie istnieją specjalne podmioty zajmujące się recenzowaniem gier dla najmłodszych, co pozwala rodzicom zdobyć jakąś, chociażby najbardziej podstawową orientację w tej dziedzinie.

www.tolkfolk.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here