Huawei Mate 20 Lite i jego bezpieczeństwo

0
845

Huawei Mate 20 Lite to telefon o wytrzymałej baterii z czterema aparatami wspieranymi sztuczną inteligencją. Posiadając takie urządzenia nie wolno zapomnieć o jego ochronie. Bardzo ważną rolę w tej kwestii odgrywają różnego rodzaju pokrowce. Najbardziej popularnymi są futerały z klapką oraz nakładki na tył.

Etui zamykane cechuje biznesowy i elegancki wygląd. Większość tego rodzaju pokrowców pokryta jest materiałami skóropodobnymi co sprawia, że są bardzo przyjemne w dotyku. Zamykany futerał może sprawdzić się równiej jako mini portfel za sprawą niewielkich kieszonek wewnątrz przeznaczonych na najpotrzebniejsze dokumenty. Ciekawym rozwiązaniem jakie posiada pokrowiec otwierany w formie książkowej jest funkcja podstawki. Umożliwia one komfortowe oglądanie filmików lub przeglądanie internetu. Taki pokrowiec zapewni doskonałą ochronę dla Mate 20 Lite przed uszkodzeniami,a nawet niewielkimi zachlapaniami. Futerał z klapką ochroni także wyświetlacz przed porysowaniem, gdy smartfon znajduje się w kieszeni lub torebce pełnej drobnych przedmiotów które mogłyby zarysować delikatny ekran.

Huawei etui

Pokrowce zakładane na tył to propozycja dla osób lubiących ciągły podgląd na wyświetlane powiadomienia. Oprawki są smukłe i nie zwiększają oryginalnych wymiarów smartfona. Pewnie leżą w dłoni dzięki gumowej powłoce, która posiada właściwości antypoślizgowe. Nakładki ochraniają smartfon podczas codziennego użytku, ale również podczas upadku, amortyzując siłę uderzenia. Są idealnie dostosowane do Mate 20 Lite i nie ograniczają z korzystania z funkcji smartfona. Wszystkie dedykowane pokrowce posiadają specjalne wypustki na przyciski, a na porty zewnętrzne oraz aparat i czytnik linii papilarnych dopasowane wycięcia. Podwyższone krawędzie w pancernym pokrowcu dodatkowo zabezpieczają ekran przed uszkodzeniami, gdy odłożony jest wyświetlaczem do dołu.

ochrona dla Mate 20 Lite

Aby zapewnić kompleksową ochronę smartfona warto pomyśleć także o zakupie Szkła Hartowanego na wyświetlacz. Posiada ono wzmocnioną twardości 9H i ochrania ekran podczas codziennego korzystania, a także podczas kontaktu z ostrymi przedmiotami np. kluczami. Szkiełko posiada precyzyjnie wycięte otwory na czujniki oraz obiektyw aparatu. Ochrona ze szkła hartowanego nie rzutują na czułość dotykową ekranu oraz nie zmienia jakości wyświetlanych obrazów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here