Wiele konsumentów decydując się na dany produkt kieruje się ceną. W obecnych czasach jednak, kwota jaką wydamy nie jest proporcjonalna do jakości jaką za nią otrzymamy. Można to ocenić na przykładzie wzmacniaczów bądź kolumn głośnikowych. W przypadku produktów z wyższej półki, które będą kosztowały nas kilka tysięcy złotych, można spokojnie dokonać zakupu. Jeśli jednak interesują nad produkty o cenie nie przekraczającej kilkaset złotych, nie jeden miłośnik muzyki napotka na spore trudności. W przypadku wzmacniaczów okazuje się, że starsze urządzenia są zdecydowanie lepsze od ich dzisiejszych odpowiedników. Niegdyś zwracano dużą uwagę na jakość wszystkich elementów. Dziś wzmacniacze produkowane są na bazie już gotowych podzespołów. Z tego też powodu, brzmienie odtwarzanej z nich muzyki jest mniej pełne, a sam sprzęt awaryjny. Podobnie wygląda sytuacja z głośnikami stereo. Zdarza się, że produkty sprzed piętnastu lat są jakościowo lepsze od obecnie produkowanych modeli. Lepiej więc unikać modeli wytwarzanych masowo, gdyż ich jakość budzi spore zastrzeżenia.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOdzież ciążowa