Jonizacja w prostownicy

Codzienne używanie prostownicy zazwyczaj negatywnie wpływa na kondycję naszych włosów. Producenci starają się udoskonalić to urządzenie. W efekcie w sklepach znaleźć można różne modele, które poza prostowaniem włosów, oferują także ich nawilżenie i odżywienie. Z uwagi na popularność tego typu sprzętu, warto jest wiedzieć na czym technologie polegają i czy przypadkiem nie wyrzucamy pieniędzy w przysłowiowe błoto.
Jonizacja jest to proces zmiany stanu atomu lub cząsteczki, zachodzący pod wpływem wysokiej temperatury, pola elektrycznego, promieniowania lub bombardowania elektronami, który polega na oderwaniu lub przyłączeniu jednego lub kilku elektronów. Sprzęt wyposażony w tego typu funkcję jest idealny dla farbowanej czupryny, ale również do włosów, które się rozdwajają oraz puszą. Jonizacja domyka łuski włosów i sprawia, że włosy dłużej utrzymują nowy kolor, a takie, które są farbowane wielokrotne pozostają zdrowsze i błyszczące. Nowoczesny sprzęt do prostowania z jonizacją sprawi, że Twoje włosy nie będą potrzebować żadnych dodatkowych, zaawansowanych zabiegów regeneracyjnych. Profesjonalny sprzęt do stylizacji włosów nie niszczy ich, lecz pielęgnuje. Warto się więc na nią zdecydować.
Technologia ta jest dostępna również w suszarkach oraz lokówkach do włosów. Jeśli zależy ci na spotęgowaniu efektu to warto jest zaopatrzyć się w cały zestaw narzędzi. Jeśli jednak nie suszysz włosów, a jedynie je prostujesz to prostownica z jonizacją wystarczy.
Nasz ranking przedstawia się następująco:
• Philips HP8372/00 to świetna i bardzo solidna prostownica z jonizacją w dobrej cenie. Jest to niezwykle wydajne urządzenie, które pomoże Ci osiągnąć proste włosy w kilka minut. Spowodowane jest to bardzo krótkim czasem nagrzewania, bowiem prezentowane urządzenie jest gotowe do użytku po 15 sekundach.
• Babyliss pro ST395E to kolejna propozycja w naszym zestawieniu. Jest to bardzo wydajny i nowoczesny sprzęt, który może być stosowany zarówno do cienkich, jak i grubych oraz kręconych włosów. Ceramiczna powłoka gwarantuje, że temperatura rozkłada się na włosie równomiernie. Dzięki czemu nie musisz się martwić o popalone końcówki. Co więcej, materiał ten jest bardzo wytrzymały, dlatego zakup tego urządzenia to dobra inwestycja. Jonizacja, w którą jest wyposażone urządzenie gwarantuje poprawę kondycji Twoich włosów. Powszechnie wiadomo, że wysoka temperatura w prostownicy bardzo wysusza fryzurę. Jednak efekt jonizacji nadaje pasemkom zdrowia i miękkości.
• Rowenta Respectissim 7/7 SF7420 jest jedną z najlepszych prostownic dostępnych na rynku. Dzięki miedziano – krzemowej powłoce model ten jest bardzo bezpieczny dla Twoich włosów. Temperatura jest równomiernie rozprowadzana po całej długości włosa, co sprawia, że nie musisz obawiać się o popalone końcówki. Wiedz, że maksymalna temperatura, jaką jest w stanie wygenerować urządzenie to 230 st. C. oczywiście prostownica posiada system jonizacji, który ochroni każdy włos osobno.

www.orlabaszta.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSzampon bez parabenów
Następny artykułRzęsy z norek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here