Czy koczyki nie są niebezpieczne dla naszego zdrowia

Przeważnie kolczyki nie stanowią zagrożenia dla naszego zdrowia, oczywiście zagrożenie stanowi samo przekuwanie miejsca na kolczyk, gdyż wówczas może dojść do zakażenie zarówno miejsca przekucia, jak i do zakażania ogólnoustrojowego przez wirusy krwi, jakie możemy nabyć od osób nie przestrzegających przepisów bezpieczeństwa i bhp. Jeżeli już decydujemy się na to by założyć kolczyk i przekuć jakąkolwiek część ciała powinniśmy to zrobić w salonie, w którym są zachowane przepisy bezpieczeństwa. Salon taki powinien mieć wszelkie pozwolenie na prowadzenie takiej działalności, oraz podczas wykonywania samego zabiegu powinniśmy wnikliwe obserwować osobę, która zakłada nam kolczyki. Wszystko to dla dobra naszego zdrowia. Kolczyki są bardzo ładną częścią biżuterii, szczególnie te które są zakładane na uszy, wówczas bardzo pięknie podkreślają szczególnie walory kobiecości. Kolczyki nie powinno się zakładać u kogokolwiek, szczególnie jak to niekiedy robią nastolatki, że koleżanka w domu przekuwa uszy i zakłada kolczyki.

shoeperwoman.com

[Głosów:0    Średnia:0/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNaucz się sam
Następny artykułTułaczka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here