Ktoś kiedyś powiedział, ze nie jest łatwo naprawić komputer, aczkolwiek nie jest to możliwe. Jednakże jeśli komputer zepsuje nam się już raz to wówczas nie powinniśmy ładować pieniędzy w jego naprawę, tylko od razu kupić sobie nowy sprzęt, tym bardziej jeśli minął już jego czas gwarancji. Niejednokrotnie wiec wiele osób nie szuka nawet fachowca tylko od razu stawia swoje krotki na wprost do sklepu komputerowego. Oczywiście jest to bardzo dobre, ponieważ wówczas otrzymujemy sprzęt i mamy gwarancję, przez co nie będziemy musieli przez najbliższe dwa lata naprawiać tego komputera na własny koszt. Z drugiej jednak strony naprawa wyniesie nas kilkanaście złotych natomiast kupno nowego komputera aż kilkaset. Oczywiście można sobie to wszystko przeliczyć i każdy z nas postąpi w tej sytuacji zupełnie inaczej, aczkolwiek dla każdego to będzie jego indywidualna decyzja, która z całą pewnością będzie dobra. Wiadomo, że nowe tak szybko się nie popsuje, a jeśli nawet to za naprawę nie płacimy.

technologie.info.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here