Obecnie trwa moda na naturalne kosmetyki. Mogą zawierać one składniki ekologiczne, takie kosmetyki naturalne można też przygotować w domu. Doskonale nadają się do tego różne produkty spożywcze. Ważnym składnikiem kosmetyków domowych jest śmietana lub jogurt. Te składniki działaj na skórę zmiękczająco i oczyszczająco, pozwalają ją wygładzić, uelastycznić, ale też odżywić i nawilżyć. Dzięki temu skóra po takim zabiegu wygląda zdrowiej. Warto stosować je łącznie z owocami, np. truskawkami, malinami, czy innymi sezonowymi owocami, w postaci maseczki na twarz, oczyszczającej i nawilżającej. Poza tym także inne naturalne składniki doskonale sprawdzają się w pielęgnacji. Do takich składników należy choćby mleko oraz miód. Tego typu składniki są polecane w pielęgnacji, mogą one doskonale oddziaływać na stan skóry oraz cery. Można na ich bazie przygotowywać doskonałej jakości kosmetyki naturalne. Dlatego warto je wprowadzić do swojej diety, by mogły faktycznie doskonale wpływać na skórę, uzdrawiając ją.

hugus.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here