O ludziach słów kilka

Co to jest cywilizacja? W skrócie można powiedzieć, że my. To jest tak obszerny temat, że chyba nikt nigdy nie powie wszystkiego do końca. Dlaczego? Ponieważ dzisiejsza cywilizacja z dnia na dzień, z godziny na godzinę idzie do przodu. Cywilizacja to jednak nie tylko ludzie, chociaż to my stanowi podstawę wszystkiego. Gdyby nie człowiek, to nastąpiłyby jakieś odkrycia, wynalazki? Oczywiście, że nie. Ktoś kiedyś powiedział, że dojdzie do tego, że człowiek wyginie, bo sztuczna inteligencja przejmie kontrolę nad wszystkim. Czy jednak tak będzie? Może, jednak jest to tak odległy temat, że całkiem możliwe, iż nawet nasze prawnuki tego nie dożyją, jak nie dłużej. Ludzie, domy, budynki, telefony, urządzenia satelitarne, kablowe, telewizory, laptopy, szkoły, urzędy państwowe, statki, auta – naprawdę można by wymieniać dużo czynników, które składają się na jedno słowo – cywilizacja. Przy czym jednak nie można zapomnieć też o zwierzętach, które stanowią bardzo wyraźny i bardzo ważny element dzisiejszej cywilizacji. jak będzie ten cały cywilizacyjny świat wyglądał za 200 lat? Czy wizja, że auta będą latały w powietrzu, a my będziemy mogli żyć naprawdę setki lat, jak nie dłużej sprawdzi się? Przekonamy się lub nasze dzieci się przekonają. Zobaczcie, jednak sami jak cywilizacja zmieniła się na przestrzeni lat. To co było kiedyś, w jakich domach ludzie mieszkali, a co maja teraz dostępne? Smartfony w czasach starożytnych? Naprawdę idziemy co chwilę na przód, aby nadal móc rozwijać swoją cywilizację.

guzikcidotego.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here