Film jest środkiem masowego przekazu, który jest bardzo ważnym elementem w mediach. Na swój sposób przekazuje nam wiadomości z różnych źródeł oraz treści reklamowe, pomimo że często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Filmy są częścią Internetu i telewizji, ponieważ najczęściej tam je oglądamy. Możemy znaleźć wiele rodzajów filmów, każdy jest o innej tematyce, która możemy dostosować do naszych zainteresowań i potrzeb. Są takie, które dają nam tylko rozrywkę, ale są również takie, które pozwalają na pogłębienie wiedzy. Zawarte są w nich wiadomości z rożnych dziedzin naukowych takich jak: geografia, historia, biologia itp. Dzięki takim programom łatwiej jest nam zapamiętać wiele ważnych rzeczy. Zawierają one treści reklamowe chociażby znanych produktów, które później często chcemy mieć. Natomiast filmy przyrodnicze prezentują różne piękne miejsca, które z chęcią chcielibyśmy zobaczyć na żywo. Ten rodzaj środka masowego przekazu jest bardzo wciągający dla oglądającego, wiec powinniśmy wiedzieć, kiedy oderwać się od odbiornika. Tu nie chodzi tylko o uzależnienie, ale również o zdrowie, ponieważ szczególnie negatywnie wpływa to na nasz wzrok i słuch.

mediaboss.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWyprawka dla pierwszaka
Następny artykułSposoby na niejadka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here