Osobne prezenty na urodziny, imieniny i Święta

Osobne prezenty prezenty na urodziny, osobne prezenty na imieniny, osobne prezenty na Święta, nie jeden prezent na urodziny oraz imieniny, nawet wtedy, gdy daty są bardzo blisko siebie. Z okazji urodzin oraz imienin Twojej mamy odbywać się będzie tylko jedno przyjęcie. Przygotuj dwa prezenty, jeden prezent na urodziny, drugi prezent na imieniny oraz dwie kartki okolicznościowe, jedną kartkę na urodziny i drugą kartkę na imieniny, a także dwa opakowania jedno opakowania na prezent z okazji urodzin i drugie opakowanie na prezent z okazji urodzin. Dwa osobne prezenty dla Twojej mamy i dwa osobne zestawy życzeń od Ciebie. Złóż swojej mamie życzenia zarówno z okazji urodzin w czasie wręczania prezentu urodzinowego, jak i imienin podczas obdarowywania jej z okazji imienin. Dlaczego nie jeden prezent. Dlatego, że to są dwie okazje, urodziny oraz imieniny Twojej mamy. Urodziny Twojej mamy wypadają w Święta. Kup je dwa osobne prezenty, jeden na urodziny, a drugi na Święta. Nie zapomnij także o osobnych kartkach z życzeniami i osobnych życzeniach.

www.e-makijaz.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here