Pomyśl o czymś oryginalnym

Każdy z nas lubi dostawać oryginalne prezenty, które są dostosowane do nas samych, do naszych zainteresowań, do tego co lubimy robić, do tego co lubimy czytać czy do tego co po prostu lubimy. Właśnie dlatego każdy z nas jeśli ma wybrać prezent dla osoby bliskiej powinien się zastanowić i wybrać coś rzeczywiście oryginalnego i coś rzeczywiście sensownego. Przecież nikt nie lubi dostawać prezentów, które wcale nam nie odpowiadają i nie podobają nam się wcale, zresztą po co kupuje się taki prezenty. W końcu po co kupować komuś coś, co wyląduje w głębokim zakamarku szafy czy też w śmietniku. Dlatego jeśli wybieramy podarki zastanówmy się nad ich przydatnością, nie warto kupować figurek- chyba, że ktoś je kolekcjonuje- w innym wypadku są to tak zwane „kurzo łapy” które stoją na półce i nic więcej. Czasami warto w oryginalnym prezencie postawić na sentymentalizm, albumy ze zdjęciami i osobistymi podpisami często chwytają za serce i są naprawdę wspaniałą niespodzianką. Jeśli nie mamy pomysłu na prezent, również nie stawiajmy na typowe wyjścia, lepiej kupić bukiet kwiatów i kartkę niż wydać pieniądze na bezsensowną rzecz która i tak się nie przyda- na przykład taka figurka, która będzie tylko zajmowała miejsce.

www.miejscy.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here