Macie już postawiony dom, lub jego plan, ale nagle pojawił się Wam drugi samochód, i nie chcecie go trzymać na dworze, wiadomo zima – mrozy, w lato – deszcz itd., warunki pogodowe nie są za dobre, ale jest rozwiązanie. Pewnie pomyślisz że najprostszym byłoby na zmianę wyjeżdżać z garażu, też można, ale jeśli nie chcecie wybierać, kto akurat dzisiaj stoi w garażu, to jeśli macie dopiero plan domu, to idźcie do projektanta i powiedzcie mu o Waszej zmianie i wtedy on zrobi dla Was nowy projekt z garażem na dwa miejsca. Ale jeśli macie już postawiony dom, to też jest rozwiązanie, bo możecie albo powiększyć/przedłużyć swój obecny garaż, albo np. zbudować specjalną altankę dla samochodu, gdzie będzie chroniony od warunków atmosferycznych. Jeśli chodzi o sam kształt, kolor altanki i jej miejsce na Waszym podwórku, to też tutaj macie sporą dowolność, wszystko zależy od Waszej wyobraźni i funduszy. Jeśli wybierzecie jedno lub drugie rozwiązanie skończą się wyliczanki, które auto stoi w garażu:)

mieszkaniedlamlodych.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here