Przez długie lata rozwój rynku motoryzacyjnego opierał się tylko i wyłącznie na szukaniu sposobów na konstrukcję mocniejszego silnika czy bezpieczniejszego nadwozia. Ponieważ to sporty motorowe stymulowały najszybciej pracę inżynierów i jednocześnie gwarantowały budowę renomy dla marki, która wygrywa wyścigi znane na całym świecie – pierwsze osiągnięcia motoryzacyjne opierały się właśnie na prędkości i mocy. Dopiero niedawno do niektórych włodarzy największych światowych marek jak Toyota dotarło, że zainteresowanie ludzi komputerami i nowoczesnymi elektronicznymi systemami wspomagania pracy nie ogranicza się tylko do tabletów czy smartfonów. Okazało się dość szybko, że współczesny konsument bardzo chętnie przywita także elektronikę i to bardziej zaawansowaną w swoim samochodzie. Ci, którzy jako pierwsi nabyli nowoczesny samochód wyposażony w komputer pokładowy dość szybko odkryli jak wygodna jest podróż w nim. Inne marki musiały więc dość szybko uporać się ze swoimi zaległościami w tym temacie.

auto-speed.com.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here